OuterSpaces

Niezwykłe Informacje

Nieruchomości

Jak zrobić, aby dom był bardziej przyjazny?

Wielkie miasta często są niesamowicie zakurzone. Wyobraź sobie, że każdego dnia relaksujesz się opierając głowę na poduszce pełnej brudu. Nie obawiaj się, łatwo to można naprawić. Wystarczy kupić hipoalergiczną, pyłoszczelną, zamykaną na zamek poszewkę na poduszkę, a od razu będziesz oddychać swobodniej.

Ludzie mają tendencję do obwiniania wody z kranu za każdą dolegliwość, ale to mit. W większości przypadków, jeśli masz szczególnie wrażliwą skórę (lub włosy), zakup jonowego filtra prysznicowego powinien pomóc. Ten fajny gadżet, który pasuje do większości standardowych pryszniców, odfiltrowuje zanieczyszczenia, takie jak chlor, które wysuszają skórę i włosy. Co więcej, powoduje on takie ciśnienie wody, które sprawia wrażenie, jakbyś brał prysznic w eleganckim hotelu! Sprawdź: mieszkania Bydgoszcz

Jeśli uda ci się znaleźć świeży eukaliptus, powieś jego liście pod prysznicem. Para uwolni z eukaliptusa wszystkie dobre dla ciebie olejki eteryczne, które idealnie uspokajają.

Korzyści, jakie przynoszą jony ujemne od dawna zostały udokumentowane, ale pozyskanie ich jest już nieco trudniejsze. Jednak zamiast lampy z soli himalajskiej, bezpieczniejszym rozwiązaniem byłoby zakup certyfikowanego generatora jonów ujemnych.

Pamiętasz ten kudłaty kij do kuchu, który miała twoja mama? A co z koronkowymi serwetkami u babci? Wybór kilku kluczowych materiałów przypominających o szczęśliwych czasach dzieciństwa jest wspaniałym poprawiaczem nastroju. To samo dotyczy zawieszania zdjęć rodziny, przyjaciół, a nawet zwierząt domowych!