Wielkie miasta często są niesamowicie zakurzone. Wyobraź sobie, że każdego dnia relaksujesz się opierając głowę na poduszce pełnej brudu. Nie obawiaj się, łatwo to można naprawić. Wystarczy kupić hipoalergiczną, pyłoszczelną, zamykaną na zamek poszewkę na poduszkę, a od razu będziesz oddychać swobodniej.

Ludzie mają tendencję do obwiniania wody z kranu za każdą dolegliwość, ale to mit. W większości przypadków, jeśli masz szczególnie wrażliwą skórę (lub włosy), zakup jonowego filtra prysznicowego powinien pomóc. Ten fajny gadżet, który pasuje do większości standardowych pryszniców, odfiltrowuje zanieczyszczenia, takie jak chlor, które wysuszają skórę i włosy. Co więcej, powoduje on takie ciśnienie wody, które sprawia wrażenie, jakbyś brał prysznic w eleganckim hotelu! Sprawdź: mieszkania Bydgoszcz

Jeśli uda ci się znaleźć świeży eukaliptus, powieś jego liście pod prysznicem. Para uwolni z eukaliptusa wszystkie dobre dla ciebie olejki eteryczne, które idealnie uspokajają.

Korzyści, jakie przynoszą jony ujemne od dawna zostały udokumentowane, ale pozyskanie ich jest już nieco trudniejsze. Jednak zamiast lampy z soli himalajskiej, bezpieczniejszym rozwiązaniem byłoby zakup certyfikowanego generatora jonów ujemnych.

Pamiętasz ten kudłaty kij do kuchu, który miała twoja mama? A co z koronkowymi serwetkami u babci? Wybór kilku kluczowych materiałów przypominających o szczęśliwych czasach dzieciństwa jest wspaniałym poprawiaczem nastroju. To samo dotyczy zawieszania zdjęć rodziny, przyjaciół, a nawet zwierząt domowych!

Pokaż więcej artykułów
Zobacz więcej przez Redaktor
 • Kominek w Pałacu

  Pierwotna fortalicja, którą z biegiem czasu zaczęto nazywać „kamienicą na przykopie”…
 • Mieszkania i moda

  Mieszkania urządzone w stylu nowoczesnym są coraz bardziej popularne. Coraz więcej osób go…
 • Niżej, czy wyżej?

  Osoby, które zdecydowały się na budowę domu stoją przed wyborem odnośnie tego czy zbudować…
 • Jak budować oszczędnie?

  Z budownictwem zawsze związane są spore koszta. Nie ważne co budujemy, musimy włożyć sporą…
 • Jak budować, żeby nie żałować…

  Budownictwo zależne jest od wielu czynników. Dlatego podczas procesu budowy mogą spotkać n…
Zobacz więcej w Nieruchomości
Możliwość komentowania została wyłączona

Sprawdź również...

Kominek w Pałacu

Pierwotna fortalicja, którą z biegiem czasu zaczęto nazywać „kamienicą na przykopie”…