OuterSpaces

Niezwykłe Informacje

Rozrywka

Rejsy morskie po Bałtyku

Wyobraź sobie – woda, słońce, żagle i bezkresny horyzont! Czy pływając po Mazurach lub Bałtyku i słuchając szant nie korciło Cię nigdy, aby samemu móc opowiedzieć „morskie opowieści”? Czy nie zazdrościłeś wilkom morskim wolności, wiatru i żeglarskiej przygody? Rejsy żeglarskie po Bałtyku są czymś, czego nie da się opisać – po prostu trzeba go przeżyć!

Kilka, albo kilkanaście dni na żaglówce – podróż napędzana jedynie wiatrem, odkrywanie miejsc, których z lądu pewnie nigdy byś nie zobaczył, wpływanie do portów, w których czeka na nas świetna atmosfera i niezapomniane przeżycia, czy zwiedzanie słynnych nadmorskich miast i europejskich wysp, to tylko część przygody. Wspólna zabawa i współpraca ze świetnymi ludzi, których w innych warunkach nie miał byś szansy poznać tak dobrze, nauka „obsługi” jachtu czy nawet samodzielne sterowanie (gdy nic nie stoi temu na przeszkodzie), to rzecz, której nie miałbyś szansy doświadczyć na wielkim wycieczkowym statku.

Obecnie wszystko to można przeżyć pod okiem doświadczonej kadry morskich „wyjadaczy”, która niejedną walkę z żywiołem przeszła i pomoże Ci przeżyć bezpiecznie swoją własną, żeglarską przygodę. Wieczorami zaś, czeka Cie wspólna zabawa przy muzyce i akompaniamencie gitary. Czy jest się czego bać? Tak – tego, że ten sposób spędzania wolnego czasu pochłonie Cię bez reszty i jedyne o czym będziesz myślał, to następny rejs